Main Paper აქტიურად იღებს სოციალურ პასუხისმგებლობას და ეხმარება ვალენსიას წყალდიდობის რეკონსტრუქციას
ვალენსიამ ისტორიულად იშვიათი საშინელი ნალექი მოარტყა 29 ოქტომბერს. 30 ოქტომბრის მდგომარეობით, წყალდიდობის შედეგად გამოწვეულმა წყალდიდობამ გამოიწვია ესპანეთის აღმოსავლეთსა და სამხრეთ ნაწილში დაახლოებით 150,000 მომხმარებლისთვის მინიმუმ 95 ადამიანი დაიღუპა. ვალენსიის ავტონომიური რეგიონის ნაწილები მძიმედ დაზარალდა, ერთი დღის ნალექი თითქმის ტოლია ჩვეულებრივი ერთწლიანი ნალექის ჯამში. ამან გამოიწვია ძლიერი წყალდიდობა და მრავალი ოჯახი და საზოგადოება უზარმაზარი გამოწვევების წინაშე დგას. ქუჩები ჩაიძირა, მანქანები დაიშალა, მოქალაქეების სიცოცხლე მძიმედ დაზარალდა და მრავალი სკოლა და მაღაზია იძულებული გახდა დახურულიყო. კატასტროფის შედეგად დაზარალებული ჩვენი თანამემამულეების მხარდასაჭერად, Main Paper აჩვენა მისი კორპორატიული სოციალური პასუხისმგებლობა და სწრაფად მოქმედებდა 800 კილოგრამი მასალების შემოწირულობა, რათა ხელი შეუწყოს იმედის აღდგენას წყალდიდობის შედეგად დაზარალებულ ოჯახებში.
Main Paper ყოველთვის ემორჩილებოდა კონცეფციას „საზოგადოებისთვის დაბრუნება და საზოგადოების კეთილდღეობის დახმარება“ და ვალდებულია საზოგადოებისთვის დახმარების გაწევა კრიტიკულ მომენტებში. წვიმის დროს, კომპანიის ყველა თანამშრომელი აქტიურად მონაწილეობდა მასალების მომზადებაში და განაწილებაში, რათა შემოწირულობამ დაზარალებულ ადამიანებს დროულად მიაღწიეს. იქნება ეს სასკოლო მარაგი, საოფისე საკანცელარიო ნივთები, თუ ყოველდღიური საჭიროებები, ვიმედოვნებთ, რომ ამ მარაგის საშუალებით, ჩვენ შეგვიძლია სითბოს და იმედი გვაქვს დაზარალებულ ოჯახებს.
გარდა ამისა, Main Paper ასევე გეგმავს შემდგომი საქმიანობის სერია, მათ შორის ნებაყოფლობითი სწავლებასა და ფსიქოლოგიურ კონსულტაციებს, რათა დაზარალებულ სტუდენტებსა და ოჯახებს დაეხმარონ თავიანთი ცხოვრებისადმი ნდობის აღდგენაში. ჩვენ მიგვაჩნია, რომ ერთიანობა და ურთიერთდახმარება საშუალებას მისცემს ვალენსიას ხალხს გაიარონ რთული სიტუაცია და რაც შეიძლება მალე აღადგინონ უკეთესი სახლი.
Main Paper იცის, რომ საწარმოს განვითარება შეუძლებელია საზოგადოების მხარდაჭერისგან განცალკევებით, ამიტომ ჩვენ ყოველთვის პირველ რიგში ვიღებთ სოციალურ პასუხისმგებლობას. მომავალში, ჩვენ გავაგრძელებთ ყურადღების მიქცევას სოციალური კეთილდღეობის ვალდებულებებზე და აქტიურად მივიღებთ მონაწილეობას უფრო საქველმოქმედო საქმიანობაში, რათა ხელი შეუწყოს საზოგადოების ჰარმონიულ განვითარებას.
მოდით ვიმუშაოთ ხელით, სირთულეების დასაძლევად და ხვალ უკეთესად შევხვდეთ!